504 041 121 kontakt@eventball.pl
Paintball

Paintball

Jedno z najstarszych pól paintballowych w okolicach Radomia. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku. Największe doświadczenie organizacyjne. Od turnieju na hipodromie w „Manor House”, poprzez imprezy w prywatnym lesie, turniej paintballowy dla dzieci w klubie „G2”, po turnieje ligi ogólnopolskiej PLP.

Dowiedz się więcej    

Quady

Quady

Flagowa atrakcja. Cztery quady z automatyczną skrzynią biegów. Jazda po specjalnym torze 900m o zróżnicowanym stopniu trudności. Dostępna jest też trasa krajobrazowa z mapą ok. 3 km, którą można przejechać w godzinę. Możliwość wynajęcia pojazdów z dowozem w dowolne miejsce.

 

 

 

Laser Tag

Laser Tag

Największe pole Laser Tag w okolicy. 30 zestawów gotowych do gry. Nieograniczona ilość scenariuszy. Dodatkowe atrakcje tj. bomby zegarowe, bazy świetlne i wiele innych. Bezpieczna zabawa, w którą możemy grać bez dodatkowych zabezpieczeń nawet w centrum miasta, czy też np. w galerii handlowej.
Dowiedz się więcej    

Zorbing

Zorbing

Tylko u nas w okolicach Radomia, możecie wypróbować tej atrakcji!!! Zabaw się w chomika, który toczy się w kuli po trawniku, lub spróbuj ekstremalnej wersji i stocz się ze zbocza sam lub z koleżanką/kolegą. Dysponujemy kulami dwuosobowymi.

 

Bumper ball

Bumper ball

Zamień się w kulę bilardową i bez obaw odbijaj się od kolegów i koleżanek. Otacza Cię zbroja pneumatyczna, dzięki której możesz bezkarnie przewracać się w każdym kierunku. Wiele scenariuszy zabawy m.in. przepychanki sumo lub gra w ekstremalną piłkę nożną.

 

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa

Jedyna w okolicy tego typu ścianka wspinaczkowa!!! Walec o wysokości 8 m możemy rozstawić na niemal każdym trawniku, lub parkingu. Dwie trasy wspinaczkowe o zróżnicowanym stopniu trudności, w tym dla dzieci. Mozliwość personalizacji balona poprzez umieszcznie banerów z logo firmy na obu czarnych pasach.

 

Zjeżdżalnia / Zamek

Zjeżdżalnia / Zamek

Specjalnie dla najmłodszych. Przedstawiamy naszą zjeżdżalnię pneumatyczną. Wysokość podestu 3,5 m. Autorska, niepowtarzalna grafika. Bezpieczny zjazd z miejscem na wyhamowanie.

Dowiedz się więcej    

 

 

Mega piłka

Mega piłka

Duży sprzęt, duże emocje! Dwie bramki pneumatyczne wraz z metrową piłką. Przenieś grę w nowy, większy wymiar. W połączeniu z bumperball daje to naprawdę niezapomniane przeżycia.

Auta RC

Auta RC

Zapewniamy niezapomniane wrażenia za „kierownicą” wyczynowych autek w skali 1:10. Palenie gumy, drift i skoki, to wszystko dostępne dzięki mocnemu silnikowi elektrycznemu i terenowemu zawieszeniu o regulowanej charakterystyce. Długość 425 mm, szerokość 325 mm.

 

 

 

Pająk - namiot pneumatyczny

Pająk - namiot pneumatyczny

Kolejna wyjątkowa atrakcja. Ogromny namiot pneumatyczny ponad 5 m wysokości i 10 średnicy. Sześć nóg, szesć wejść. Do środka swobodnie można wjechać samochodem osobowym. Możliwosć umieszczenia reklamy klienta. Nad trzema bramami możemy umieścić banery 2m x 1m.

Dowiedz się więcej